Zebranie Założycielskie Polskiego Towarzystwa Ekonomiki Zdrowia

W dniu 20 grudnia 2012 roku odbyło się w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie Zebranie Założycielskie Polskiego Towarzystwa Ekonomiki Zdrowia. W zebraniu wzięło udział 25 osób - członków założycieli. Zebraniu przewodniczył prof. dr. hab. Tomasz Hermanowski, inicjator utworzenia Towarzystwa, a przebieg spotkania protokółowała mgr. inż. Aleksandra Drozdowska.

Pan Profesor dr. hab. Tomasz Hermanowski, inicjator utworzenia Polskiego Towarzystwa Ekonomiki Zdrowia

Członkowie założyciele jednogłośnie podjęli uchwałę o założeniu Polskiego Towarzystwa Ekonomiki Zdrowia, uchwalili Statut Stowarzyszenia, wybrali Komitet Założycielski oraz udzielili mu pełnomocnictwa do dokonania wszelkich czynności związanych z rejestracją Stowarzyszenia. W skład Komitetu Założycielskiego weszli: prof. dr. hab. Tomasz Hermanowski, dr n. med. Adam Kozierkiewicz oraz mgr inż. Aleksandra Drozdowska.

Jako siedzibę PTEZ wskazano adres w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 81 (Zakład Farmakoekonomiki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego), zgodnie z wstępnymi ustaleniami z władzami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Siedziba PTEZ w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 81

Wykaz członków założycieli Polskiego Towarzystwa Ekonomiki Zdrowia:

1.       Adamczyk-Kloczkowska Bożena

2.       Biełanowicz Tomasz